EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

John Wolfhooker + special guest: The Hirsch Effekt (DE)

Datum

Sobota 2.12.2023, 20:00

Cena

1. vlna 300 Kč / 2. vlna 350 Kč / 400 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

John Wolfhooker se vracejí do Rock Café.
John Wolfhooker je čtyřčlenná rocková kapela z Prahy známá především pro své odvážné překřačování hranic hudebních žánrů, technických instrumentálních partů, přesto ale chytlavých refrénů a energických živých vystoupení.
Formace čerpá z kapel The Beatles, Periphery, My Chemical Romance, Bring Me The Horizon či Billy Talent a jejich zvuk vychází převážně z těchto vlivů. Ve skladbách pak kombinují žánry jako post-hardcore, pop-punk, funk a často sahají až doprogressive-metalu.

Jako speciální host vystoupí německá art-core/progressive kapela The Hirsch Effekt.
Sami svou hudbu označují jako „riot art“. A skutečně, je těžké ji zařadit. Protože trio „The Hirsch Effekt“ z Hannoveru produkuje divoký crossover, který se pohybuje někde mezi indie rockem, progresivním metalem a emocore. V jejich hudbě se meze nekladou, a tak přesvědčují svou jedinečností a kreativitou.
Nejen klasické nástroje, ale i trombony, lesní rohy, klarinety a harfy vytvářejí nezaměnitelný zvuk. To vše přivádějí na společného jmenovatele a výsledkem je to, čemu se jednoduše říká rocková hudba. Z jejich hudby vám naskočí husí kůže a zároveň je tak krásná, že vás unese. Během roku a půl vystoupili na více než 100 koncertech a rychle si získali mnoho fanoušků. Jejich rychlý a obrovský úspěch je impozantní – a zasloužený.