EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ITCHY (DE) + support: Van Holzen (DE)

Datum

Sobota 28.10.2023, 19:00

Cena

430 v předprodeji / 490 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

ITCHY jsou zpátky a to i s novou deskou!

Kolem 1000 koncertů ve více než 20 různých zemích, od nejmenších mládežnických klubů až po největší festivalová pódia, 8 studiových alb, z nichž tři jsou v Top 20, koncerty a turné s Bad Religion, Sum 41 nebo Billy Talent a po 21 letech existence kapely stále jedna z nejlepších a nejenergičtějších koncertních kapel v zemi.

Tím nejlepším DIY způsobem si tato trojice za ta léta vybudovala status nepostradatelné rockové instituce a s působivou pravidelností přináší nové nápady, nová alba a hlavně nekončící sérii upocených koncertů s divokým publikem a notorickou zábavností.

O tom, že ITCHY jde vždy o víc než jen o hudbu, svědčí i jejich častá spolupráce s renomovanými nevládními organizacemi – třeba s Greenpeace, Amnesty International, Kein Bock auf Nazis nebo OceanCare, palčivým tématům se věnují i ve svých písních.

Po vydání biografie 20 Years Down The Road a rozsáhlém autorském a akustickém turné mohla kapela na konci loňského roku konečně opět zapojit elektrické kytary:

Turné, které bylo několikrát odloženo kvůli koruně, se nakonec stalo nejúspěšnějším v historii kapely a každý večer davy příznivců ukazovaly, že nejen Itchy intenzivní živé zážitky velmi chyběly.

V létě 2023 vyjde nový počin na vlastním labelu kapely Findaway Records a posluchači se mohou těšit na skutečně působivé, svěží album.