EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

“I think, something is coming – SurfTrip 11th Bday Party!”: Prago Union, DJ Akvamen a Forest Pine, DJ Dead Sailor + special guests

Datum

Pátek 11.5.2018, 21:00

Cena

150,-

vstupenky pouze v místě

Ano, něco se blíží. A není to jen letní surfová sezóna ve Francii nebo Španělsku, ale také SURF-TRIP mejdan ve velkém stylu! Proč? Protože je k tomu důvod! Máme za sebou jedenáct let, během kterých jsme naučili stovky lidí surfovat a díky kterým jsme posledních jedenáct let mohli dělat to, co nás opravdu baví a dělá nám radost. Nebudeme si nic nalhávat, někdy to šlo lépe, někdy hůře, ale to k tomu tak nějak patří. Ideální vlny taky nejsou každý den.

Párty SurfTrip 11th Bday Party! I think something is coming! se symbolicky koná dne 11. května v nejstarším pražském klubu Rock Café na Národní třídě. Těšit se můžete na tradiční welcome shot – ledově namražený Jagermeister – který je už deset let oficiálním drinkem českých surfařů a na mejdanu jej dostane prvních 150 příchozích. Pro stejný počet lidí je také připraven dárek v podobě limitované edice surfových plážových tašek „I think, something is coming“ s dalším překvapením. Aby se dárek neztratil, můžete si jej vyzvednout až na odchodu domů, naše plážové hostesky vám jej rády pohlídají.

Za gramofony se bude až do čtyř do rána střídat celá řada DJ, hlavní hvězdou je legendární DJ AKVAMEN, který několikrát hrál na mejdanech přímo ve Francii. Doplní jej DJ FOREST PINE z Jagermeister DJ týmu a za surfový line up vás vyveze DJ DEAD SAILOR. Do hudebně nadupaného večera zarapuje KATO se svým Djem z PRAGO UNION. Nenechte si ujít ani další překvapení v podobě SPECIAL GUESTS!