EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

FyzioCafé Speciál: Beseda o roztroušené skleróze

Datum

Pondělí 11.11.2019, 18:00

Cena

vstup zdarma

Asociace studentů fyzioterapie Vás zve na interprofesní setkání 3 oborů – medicíny, fyzioterapie a psychoterapie. Setkáte se se 4 přednášejícími, které spojuje jedno velké téma – roztroušená skleróza neboli sclerosis multiplex. Společně s organizací MSrehab jsme pro Vás připravili FyzioCafé Speciál na téma RS v souvislostech.

Jedná se o závažné autoimunitní onemocnění CNS, které se v poslední době stává téměř civilizačním onemocněním. Historický mýtus, že RS vzniká z nedostatku sladkého nebo staré rehabilitační doporučení, že pacienti s RS nesmí cvičit, jsou sice již překonány, přesto však stále neznáme příčinu onemocnění, a tudíž mu nejsme schopni předcházet. Rovněž dosud neexistuje lék, který by byl schopný zcela zastavit postup choroby.

Přijďte si proto společně s námi v pondělí 11.11. od 18 hodin v Rock Café Praha na Národní poslechnout přednášky odborníků v oblasti medicíny, fyzioterapie a psychoterapie a nahlédnout tak na roztroušenou sklerózu skutečně v souvislostech. Můžete se těšit na paní as. MUDr. Janu Lízrovou Preiningerovou, paní Mgr. Kláru Novotnou, paní Mgr. Lucii Suchou a paní Renatu Malinovou.