EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Future Palace (DE) + support / PŘESUNUTO

Datum

Čtvrtek 13.4.2023, 20:00

Cena

300 Kč v předprodeji / 350 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Z logistických důvodů přesunuto na 19.11.2023. Děkujeme za pochopení!

V roce 2023 se FUTURE PALACE vydají na své dosud největší turné, což nám dává spoustu příležitostí slyšet jejich v pořadí druhé album „Run“ naživo.

Berlínské post-hardcorové trio zahájilo svou kariéru za neobvyklých okolností. V době, kdy celá koncertní kultura v souvislosti s pandemií ustrnula, studiová kapela slavila téměř raketový vzestup. Od té doby kapela stihla vydat druhé album, které se setkalo s velkým úspěchem hned po vydaní, a naplánovat stejnojmenné turné na rok 2023. Kapela také poprvé vystoupí jako headliner mimo Německo. Kromě toho se Future Palace objeví na nejvýznamnějších akcích scény – festivalech Impericon v Německu, Rakousku a Švýcarsku po boku těžkých vah v oboru, jako jsou The Ghost Inside nebo Bury Tomorrow.

Skvěle to ladí s letošními úspěchy. Kapela sdílela stage na turné mimo jiné s Battle Beast a Annisokay i vystoupila na známých festivalech jako Full Force nebo švédském High 5ive Summerfest.

Oznámení nových termínů turné bylo jejich vyvrcholením roku 2022. Katarzní účinek strhujícího alba, jako je „Run“, dělá z koncertů FUTURE PALACE nezapomenutelný zážitek a o to víc upevňuje status jedné z nejdůležitějších scénických kapel mezinárodního post-hardcoru. Tak si je nenechte ujít!