EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: The MayRevolution a Will Shake

Datum

Úterý 1.9.2020, 20:00

Cena

vstup zdarma

1.9.2020 se v Rock Café Prague v úterní FreeZone představí pardubičtí The MayRevolution se svým prvním EP Reborn a kapela Will Shake. Doražte podpořit mladou krev!

The MayRevolution
Původně tříčlenná parta pohybující se na pomezí několika hudebních žánrů, o rok později jedna z nejzásadnějších studentských kapel ve Východních Čechách. The MayRevolution stihli od svého vzniku v roce 2017 odehrát řadu koncertů napříč republikou, vydat desku Reborn a natočit dva klipy, avšak teprve teď podle jejich slov „vše začíná“. Během koronavirové pauzy se skupina rozrostla o novou posilu, inspirovaná corovou muzikou přitvrdila a začala pracovat na nových věcech, které si můžete přednostně poslechnout už 1. září v pražském Rock Café.

Will Shake
Potraste si rukou s kapelou Will Shake, pretože je možné, že sa stanete obeťou možnej hypnózy vyvolávajúcu rozkoš, eufériu, úzkosť a závislosť. Tento stav nenávratne vyvoláva spevák a gitarista Filip Szocs, basgitarista Roman [Roja] Jakubec a bubeník Jakub Kruppa.
Kapela sa začala formovať už v roku 2015, no ten správny čas pre masívnu nadvládu nastal až v roku 2018. Nadvládu rock’n’rollu, bluesu, garage rocku a grunge. Počas nášho života nás ťahajú za nitky kapely ako Nirvana, Black Rebel Motorcycle Club, The Kills, Queens of the Stone Age, The Vines, White Stripes a my nemáme chuť odporovať!
Kapela sa takto zaprisaháva že vynaloží enormnú snahu, krvavé prsty a zkrátka všetko preto aby sa dostali do Vašich sŕdc a patrila medzi Vaše každodenné vibe-y.