EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: Nixon Lads (křest desky) + hosté: Bonnie, Dříwí v Lese

Datum

Úterý 12.9.2023, 19:05

Cena

vstup zdarma

Tonight In the Roadhouse Tour

Máš rád atmosféru čerpacích stanic, motorestů, rychlých aut či koní a stále jsi nezapomněl na zjevný šarm prezidenta Nixona? Nebo jsi zkrátka jenom setsakramentsky dobrý člověk či překrásná bytost? Na srozuměnou se ti dává, že jsi srdečně zván na velkolepé tour kapely Nixon Lads, jež po třech letech vydává plnohodnotnou desku a navštíví s ní známé koncertní síně vybraných motorestů v regionu i mimo něj. Deska ponese název “Tonight In the Roadhouse” a vyjde 8. září.

S námi se na tour po motorestech představí i dvě kapely, které nás učarovaly:

Bonnie – Tito čtyři jonáci uspokojí všechny posluchače, kteří z koncertů odchází s hodnotící cedulí se skórem 9/10, protože si nemohli nic s kapelami zazpívat v mateřském jazyce (neplatí pro koncerty v US a UK). Takhle si všichni můžeme společně zanotovat klasiky o chlastání, létě, trávě, trávě a chlastání v létě.

Dříwí V Lese – kluci z Dříwí chodí na koncerty překrásně ustrojeni, hřeje je mládí a rozličný repertoár sem a tam umí zpestřit bravurně zahraným coverem.

Desku si můžete koupit na médiu našeho mládí, tedy ve formě CD-ROM, kde krom rozličných písní naleznete i hodně čtení, tematická výtvarná díla z výstavy našeho křtu a lásku náš čtyř.

V případě koupě CD u vstupu počítejte s bonusovou slevou. CD pak bude výrazně levnější než v Bontonlandu.

Pokud na koncert dorazíte Cadillacem Eldorado, Chevroletem Camaro či na koni, dostáváte na baru rundu bourbonu zdarma.