EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: Jesper Snow, Montega, No Style

Datum

Úterý 10.5.2022, 19:30

Cena

vstup zdarma

Jesper Snow:
Jesper Snow je rocková kapela z Prahy, jejíž hudbu asi nejlépe vystihuje kombinace stylů alternative – modern rock a pop metal. Založena byla na podzim roku 2020. Následné covidové období trochu odložilo její veřejnou premiéru, ale na druhou ustranu umožnilo se na první nahrávky a veřejná vystoupení pořádně připravit. V „Rokáči“ to tedy bude stát za to! Z pódia se bude valit hodně skvělé muziky a energie!

Montega:
Montega je kapela z Kladna, balancující na pomezí žánrů rock a metal. Od svého založení v roce 2017 působí ve stejné sestavě. Debutové album bylo natočeno v roce 2020 (zvuk a produkce: Jan Balcar, mastering: Ecson Waldes) a nese název Breath. Vydání alba provázel videoklip k písni Innocence. Ihned po jeho vydání byla kapela vybrána jako tip týdne Bandzone.cz a následně dvě skladby z alba zazněly i na rádiových vlnách v pořadu Naděje Beatu. Koncertní rozjezd byl pozvolný z důvodu pandemie a křest alba proběhl až na konci roku 2021 v zaplněném kladenském klubu AutoDaFé. V současnosti kapela tvoří materiál na druhou desku a připravuje koncerty pro letní sezónu.

No Style:
V Praze působící nu-metalová kapela No Style vznikla v roce 2021 kolem rapperky Playstation Princess, která princeznovskou korunku vyměnila za tvrdé kytarové riffy a širokou škálu vokálů od baby talku až po screamo. Název kapely odkazuje na eklektický mix žánrů a neochotu se nechat zaškatulkovat, převládají ale tvrdé a energické vlivy punku, rocku a metalu s elektronickými prvky.