EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: Flickering Sun + Polosvěty + Bad Stone

Datum

Úterý 9.4.2024, 19:00

Cena

Vstup zdarma

Flickering Sun:
Další na program rocku naváže vyhraná čtveřice, která to spolu táhne už přes pět let. V květnu vydali svoje EP s názvem Nights, se kterým nyní přijedou zazářit na svůj sluníčkovej debut do Rock Café. Dvě sympatizující kytary, progresivní basa a vymazlený přechody bicích. K tomu všemu silnej rockovej zpěv domazlenej o vokály. A to chceš! Mimo to byla tahle kapela ohodnocena jako ,,jediná, ktorá dokáže rozjet moshpit na dvoře gymplu“. Rock Café má ale tvrdý základy, tak je přijď otestovat do místního moshpitu!

Polosvěty:
Na svým debutu málem zbořili Rock Café, nyní se vrací na místo činu již potřetí. Kombinaci melancholický češtiny v andělským zpěvu, údernejch riffů kytar a výraznejch bicí nově doplnili o rozmanitý zvuky synťáku. Zní to dokonale? To si počkej, až je uslyšíš naživo. Polosvěty tímhle koncertem pokračují ve své letošní klubové šňůře a cestě za vydaním první desky. My jsme ready, a co ty?

Bad Stone:
Máš rád klasický hardrock věrný svým kořenům, ale nechceš poslouchat staré ohrané fláky? Připrav se na zážitek, který Tě přenese do zlaté éry hardrocku se zdravým vánkem moderního zvuku. Bad Stone – kapela, která rozpoutá bouři v každém rockovém srdci a nenechá nikoho živého chladným! Rocková legenda, pevná jako skála a tvrdá jako kámen. Moderní zvuk, mistrovsky nažhavené kytary, tepající rytmika a podmanivý zpěv, který Tě pohltí. To je parta ostřílených muzikantů, kteří s dokonale jemnou elegancí servírují svěží moderní kytarový hardrock vytesaný do každé noty. Na nic si nehrajeme, prostě hrajeme a naše hudba mluví za vše. A co víc? To už záleží na Tobě. Přijď tam, kde rock žije a dýchej s námi! Přijď zažít rock ve své nejčistší formě. Budeme tam. Bad Stone.