EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: Collectors, Signály, La Mind, Jakub Daš

Datum

Úterý 29.9.2020, 20:00

Cena

vstup zdarma

Collectors – ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ COLLECTORS NEVYSTOUPÍ
Čtyři holky. Čtyři nástroje. Čtyři životní příběhy protkané zkušenostmi, které vyjadřují ve svých anglicky psaných textech. Náměty jsou různé – prchavé momenty, ženství, ale i ohlédnutí se za vlastními tragédiemi, které život přináší, a způsoby, jak se s nimi porvat.
Hudba kombinující různé prvky rocku s altovými a sopránovými zpěvy prokreslená libozvučnými tóny houslí. Těžko zařaditelné do hudebních škatulek, i přesto spadající do alternativního rocku.

La Mind
Uskupení La Mind vzniklo v roce 2018 v Praze a v současné době působí ve složení Slávek Ivanchenko (kytara, zpěv), Michael Matějka (kytara, zpěv), Matthew Deyn (baskytara, vokály) a Carlos Rodriguez (bicí, perkuse). Kapela se definuje mezi žánry folk-rock-shoegaze a v jejich repertoáru naleznete jak romantické skladby, tak rychlejší kousky až tanečního rázu. Všechny písně jsou otextovány anglicky, nicméně prakticky vždy obsahují nápadité instrumentální pasáže. V nejbližší době se chystá vydat své první EP a natočit videoklip k singlu Who You Are?

Pražský zpěvák a textař Jakub Daš představí své neotřelé folkové melodie doprovázené kytarou ve FreeZone.

Dále zahrají Signály.