EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

FreeZone: B1NARY & Manu Destra

Datum

Úterý 18.10.2022, 20:00

Cena

vstup zdarma

Kapela B1NARY s Manu Destra rozjednou v Rock Cafe mega performance s fresh soundem pop-rocku, elektro – popu a indie-popu. Obě kapely se staly vítězi Strahov Openair 2022 a to oprávněně!

Revoluční, vibrující fresh sound mladé, české kapely B1NARY následuje flow současného světového indie popu a pop rocku. Kapela hraje svou vlastní, originální tvorbu s texty v Aj. B1NARY letos slaví 3. rok svého vystupování a má za sebou stage velkých festivalů i klubové akce, jako support kapelu si je vybral pro svůj koncert v ráci křtu nového alba na festivalu Tomáš Klus.

Do konce roku vyjde jejich první EP v produkci legendárního producenta Petra Michala🤘
Manu Destra – electro-popová hudební skupina, která vznikla v roce 2017 a skládá se z 5 členů. Kapela od roku 2020 hraje v nové sestavě a v září vydala své debutové EP – Before The Show. Žánrově se nejvíce blíží electronickému popu, ale ve svých písních se nebojí odbočit k různým subžánrům elektronické hudby, nebo k použití orchestrálních nástrojů. Do srdcí publika se snaží zapsat nejen originálním zvukovým designem, ale také anglickými texty.