EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Freak Power (UK) + support: Timudej

Datum

Úterý 15.10.2019, 20:30

Cena

790,- v předprodeji / 890,- na místě

předprodej v Rock Café shopu a v síti GoOut

Britská energická funky acid-jazzová kapela Freak Power v čele s extravagantním frontmanem Ashley Slaterem se po loňském dvojitém úspěchu v Lucerna Music Baru vrací do Prahy. Tentokrát kultovní londýnské seskupení roztančí Rock Café. Koncert proběhne 15. října 2019, vstupenky jsou k dostání přímo v klubu, nebo na portálu GoOut. 

Devedesátkoví Freak Power, kteří se pohybují napříč žánry od funku, přes pop, trip-hop až po jazz, v čele s vynikajícím Ashley Slaterem, zpěvákem a trombonistou, přivezou po roce svou rozmanitou show zpět do Prahy. Po loňském úspěchu v podobě dvou bezmála vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru si tentokrát vybrali o něco intimnější prostory klubu Rock Café. Návštěvníci si tak budou moci užít koncert v „rodinné“ atmosféře. V Čechách si kapela zejména za poslední roky vytvořila širokou fanouškovskou základnu, a to nejen díky energii, kterou na koncertech z pravidla předávají, ale například i díky spolupráci s domácími Monkey Business.

Pražský koncert proběhne 15. října 2019 a těšit se můžete na průřez celou tvorbou kapely, nebudou chybět ani největší hity z dob spolupráce s Fatboy Slimem. Přijďte si užít Freak Power tak, jak jste je ještě nezažili!

Support: Timudej