EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Fource presents: The Blue Stones (CAN) + special guest: GLU (USA)

Datum

Středa 12.4.2023, 19:00

Cena

440 Kč

předprodej na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster

Na scénu vtrhli úspěšným debutem Black Holes. Velkou fanouškovskou základnu kanadské duo The Blue Stones nabylo až díky svým strhujícím živým vystoupením. Těm totiž nikdy nechyběl masivní zvuk ani strhující energie. Malé bary tak rychle vyměnili za koncertní sály. O síle jejich živých koncertů se ostatně přesvědčili i pražští fanoušci ve vyprodaném Café V lese.

Po roce se rockové duo The Black Stones vrací znovu do Prahy. V klubu Rock Café vystoupí 12. dubna 2023. Na nové desce Pretty Monster dle svých slov zachycují energii svých živých vystoupení. Vstupenky (440 Kč) budou v prodeji od 7. prosince na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve je mohou pořídit registrovaní zákazníci Fource Friends na webu fource.cz.

GLU (USA) – to je Michael Shuman, basák Queens of the Stone Age a zakládající člen Mini Mansions! V Praze teď představí svůj autorský projekt GLU. „Žádná pravidla, žádné hranice,“ říká o hudbě, která překvapí nejen fanoušky Mikeyho kytarových kapel svým příklonem k hiphopové estetice, byť z ní rozhodně nezmizel ani punkový étos. Projekt sice vznikl v době, kdy ostatní Shumanovy kapely odpočívaly, není ale sebemenší důvod brát ho jako dočasnou bokovku. Naopak. GLU = zatím nejosobnější Shumanova tvorba.