EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Fource presents: Myles Smith (UK)

Datum

Neděle 26.5.2024, 20:00

Cena

490 Kč

Předprodej na fource.cz, GoOut a Ticketmaster

Pochopit vlastní emoce: písničkářský objev z TikToku Myles Smith poprvé v Praze.

„Why’d you get me so high, to leave me so low?“ ptá se britský objev Myles Smith ve své virální skladbě Solo. Emocionální píseň se díky své popularitě na TikToku dostala k milionům lidí. Osobní texty o vlastní zranitelnosti, nezaměnitelný hlas a akustická kytara – Smith nepotřebuje nic než tohle, aby strhnul plný klub.

Po vyprodaném americkém turné se teď vrací do Evropy a vůbec poprvé přijede také do Prahy.

Česká koncertní premiéra Mylese Smithe se pro mimořádný zájem nakonec odehraje v klubu Rock Café! Děkujeme všem, kdo jste si pořídili vstupenky do Café V lese – ty samozřejmě zůstávají v platnosti. Prodej (490 korun) do Rock Café pokračuje.

Poprvé vzal kytaru do ruky ve svých devíti letech a od té doby se jí nepustil. Nejčastěji se inspiroval u folkových a popových muzikantů, později našel zalíbení v americaně. Na TikToku jej sleduje téměř milion fans a on se jim odvděčuje pravidelnými streamy ze svého domova.

Jeho cover verze Sweater Weather amerických The Neighbourhood se stala tak populární, že ji následně vydal a ona jenom na Spotify nasbírala téměř dvacet milionů streamů. Do Prahy veze právě vydané EP River: „River je o cestě k pochopení mých vlastních emocí,” prozrazuje Smith o titulní skladbě, kterou už jeho fanouškovstvo na TikToku dávno zná a zpívá s ním na koncertech.

Vstupenky a událost Fource