EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

POSUNUTO: Fource presents: Casey Lowry (UK)

Datum

Pondělí 22.1.2024, 20:00

Cena

490 Kč v předprodeji

přeprodej na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster

„Jsem zničenej z toho, že musím odložit své turné, nic pro mě neznamená víc než koncertování,“ píše Casey Lowry, který ze zdravotních důvodů odkládá své koncerty včetně toho pražského naplánovaného na 22. ledna do Rock Café.

Zatímco si Casey dopřeje potřebou pauzu, aby se dal zdravotně do pořádku, pracujeme společně s jeho managementem na novém termínu, který bychom s vámi rádi sdíleli co nejdříve. Prosíme, abyste si zatím ponechali*y vstupenky, které budou samozřejmě platné i na nové datum. Děkujeme za pochopení a Caseymu přejeme, ať je brzy zpět ve formě.

///

Píseň pro každou náladu, oblíbenec z TikToku Casey Lowry v Praze

Indiepopový písničkář Casey Lowry si bere to nejlepší z oblíbeného žánru a aktualizuje jej pro miliony svých sledujících na sociálních sítích. Vtipnou písničkou dokáže reagovat na jakýkoliv toxický komentář i sebepodivnější sexistické video. Popularita citlivého duetu s Walk off the Earth na TikToku měla takový úspěch, že ji i přes původní nevoli labelu společně vydali jako singl.

Po letošním raketově vyprodaném koncertu v Café V lese se tentokrát britský písničkář představí v klubu Rock Café. Těšit se na něj můžeme už 22. ledna 2024. Vstupenky v ceně 490 korun budou v prodeji od 3. listopadu 2023 na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Přestože jsou jeho písně mnohdy emotivní až melancholické, ve své tvorbě se zaměřuje převážně na pozitivní až povzbuzující emoce. Pochází z Chesterfieldu, ale svou hudební dráhu naplno rozjel až v Londýně, a jak sám na odlehčení říká: „Věnovat se hudbě byla jediná možnost. Bylo to to jediné, do čeho jsem zvládnul skočit doopravdy naplno.“ Díky popularitě na sociálních sítích a virálním tiktokům se stal jedním z nejdiskutovanějších popových umělců v Londýně. Na svá turné si jej proto pozvali kapela Lany, Conor Maynard nebo Jack & Jack.