EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ZRUŠENO: Fource presents: Amy Shark (AUS)

Datum

Pondělí 10.10.2022, 20:00

Cena

490 Kč

předprodej na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster

Amy Shark letos bohužel v Praze nepřivítáme – australská zpěvačka byla nucena zrušit veškerá zaoceánská vystoupení a tím pádem se neuskuteční ani koncert plánovaný na 10. října do Rock Café. „Těším se na vás příští rok,“ vzkazuje Amy. Vstupné bude všem automaticky refundováno v plné výši.

///

„Zažila jsem mnohé, ale mě jen tak něco nezlomí!“ říká zpěvačka Amy Shark. V rodné Austrálii, ale i USA nebo Kanadě už je velkou hvězdou, teď přijíždí pokořit nová teritoria a naverbovat nové fanoušky. V zádech má tři desky, tu první vydala ještě jako Amy Cushway, ta aktuální – Cry Forever – je ještě čerstvá. Do Prahy přijede 10. října 2022, její domácí koncertní debut proběhne v Rock Café. Vstupenky (490 Kč) budou v prodeji od 10. června na webu fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Život Amy Shark se změnil, když v roce 2016 vydala svůj budoucí hit Adore. V tu chvíli se o umělkyni na volné noze začaly prát největší nahrávací firmy a zanedlouho už hrála v amerických late night shows s Jamesem Cordenem i Jimmym Fallonem. V mezičase dokončovala desku Love Monster, se kterou jí pomáhal Mark Hoppus z Blink-182. 

Koncerty Amy Shark jsou vyhlášené svou energií, zpěvačka na nich střídá vlídnou polohu s tou přísnou, přesně jako ve svých písničkách. V dětství poslouchala Smashing Pumpkins, Sinead O’Connor, ale i R&B anebo Eminema a punk. „Syrovou hudbu. Upřímnou,“ říká. A o stejné vyznění se teď snaží ve své vlastní tvorbě.