EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ODLOŽENO: Fource presents: Ocean Alley (AUS)

Datum

Pátek 18.3.2022, 20:00

Cena

440 Kč

předprodej na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster

Dobré zprávy pro fanoušky australských Ocean Alley. Nový termín jejich odloženého koncertu připadá na 20. srpna 2022. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, pokud by někomu datum nevyhovovalo, je možné v místě nákupu požádat o refundaci a to do 7. května 2022.

///

Všemi oblíbení australští psychedeličtí surfrockeři Ocean Alley si celou minulou dekádu budovali jméno nezávislé kapely s vlastním originálním zvukem. Není divu, že se i díky nenásilnému přístupu a pohodovým rytmům z Ocean Alley stala jedna z nejúspěšnějších australských kapel, které objíždí kluby i festivaly po celém světě. Jejich třetí album Lonely Diamond (2020) debutovalo hned v top trojce domácí hitparády a pochvalné recenze na něj psala média od NME po Rolling Stone.
 
Šestičlenná formace Ocean Alley ze Sydney to z party kamarádů jamující u táboráku po dnech strávených surfováním dotáhla na jeden z největších objevů australské scény. Jejich tvorba, která míchá prvky psychedelického surfrocku a radostnou atmosféru reggae, nejprve nadchla australská rádia včetně populární stanice Triple J. Ta kapelu označila za další velkou hvězdu ještě před tím, než začaly hity jako Confidence a Yellow Mellow sbírat miliony streamů. Přes velký úspěch, mimo jiné i na festivalech Reading, Leeds nebo Sziget, zůstali Ocean Alley stále nezávislou kapelou, která si vše dělá sama a po svém.