EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Estráda s Televizí Estráda

Datum

Čtvrtek 20.10.2022, 20:00

Cena

180 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Generální partner pivovar Hospodin vám přináší loutkovou večerní show. Program je plný živelných tanců, pohádkových frašek, napínavých westernů a zpívajících dětí. Příznivci zkaženého humoru si přijdou na své, i cizí.

O ESTRÁDĚ

Televize Estráda produkuje loutkové divadelní hry, filmy, seriály, živé sportovní přenosy, pořady zabývající se různorodou tématikou (hudební, gastronomické, náboženské). Veškerá tato tvorba je propojená a reflektuje vývoj fiktivního světa Televize Estráda. Přesto jednotlivé produkty (zejména divadelní představení) může konzumovat i nezasvěcený divák. Inventář loutek a kulis vznikl společným složením všech artefaktů z předešlých filmů tvůrců Televize Estráda. Výtvarný styl tedy není jednotný, ba naopak velmi rozmanitý. Jsou používány i hračky a zakoupené modely. Dále také rozsáhlá edice Munzbergových loutek ze sériově vyráběného rodinného divadla.

Estráda je internetovou platformou, produkující audiovizuální obsah. Zároveň však je fiktivním universem obývaném loutkovými charaktery. Tyto postavy mají své vlastní profily na sociálních sítích, kde prezentují své postoje a příběhy. Postavy redaktorů televize jsou avatary reálných tvůrců. Všechny tyto charaktery společně pracují v Televizi Estráda, v jakési bizarní organizaci podobné kafkovskému zámku.