EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Dnes na Ukrajině #1 | Debata s Ondřejem Kolářem

Datum

Úterý 28.5.2024, 19:00

Cena

1968 Kč

vstupenky na donio.cz

Vítejte u první ze série debat, která představí několik zajímavých hostů z té správné strany barikády, a to ve více intimním formátu se spoustou prostoru pro vaše otázky, a zároveň podpoří Ukrajinu díky vaším příspěvkům.
První debata proběhne už 28. 5. od 19:00 v Rock Café v Praze. Vstup je podmíněn příspěvkem minimálně 1968 Kč na tuto sbírku.

Zakladatelem sbírky je Ladislav Vrtiš, spolumajitel pivovaru Raven a poslední dva roky dobrovolník působící v Čechách a na Ukrajině.
Pozvání na první debatu přijal Rusy trestně stíhaný český poslanec Ondřej Kolář, který se nedávno vrátil z Charkova. V Praze se podílel na přejmenování ulice před ruskou ambasádou na ulici „Ukrajinských hrdinů“, na demolici pomníku maršála Koněva a od dob svého starostování na Praze 6 vytrvale bojuje za redukci ruského státního majetku na Praze 6 na nezbytné minimum.

Druhým hostem bude Ondřej Soukup z Českého rozhlasu, který se problematikou Ruska a Ukrajiny dlouhodobě zabývá a můžete ho znát např. z podcastu Na Východ!

Na moderátorském gauči usedne Tomáš Dvořák.
POZOR: Vstupenkou je mail, který vám zašle Donio po odeslání daru!
Těšíme se na vás!