EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Cut it out: Acid Row (singl release a premiéra prvního videoklipu) + hosté: Baro Chandel (last show) , Madhouse Express

Datum

Sobota 8.2.2020, 20:00

Cena

150,-

vstupenky pouze na místě

Nezastavitelná kadence kytarovej riffů, třaskavý exploze bicích, hutná basa, pekelnej řev a mysteriózní zvuky… připravte se na pořádnou nálož špíny, hluku, psychedelie a rock’n’rollu!

Acid Row – tahouni domácího undergroundu na poli metalu a stoner rocku se hlásí o slovo novým singlem Cut it Out. K songu natočili svůj vůbec první videoklip, jehož premiéra proběhne právě v prostorách rockcaféčka. Vizuálního dílo (jež má svědomí Václav Čtvrtník, který spolupracoval na videoklipech s LUSKY, Eat Me Fresh nebo třeba teepee), bude, jak je zvykem u týhle těžkotonážní čtyřky podpořeno pekelnou show!  

Avšak večer přece bude mít poněkud hořkosladkou příchuť v podobě posledního rozlučkovýho koncertu Baro Chandel. Někdejší vycházející hvězdy stoneru-rock’n’rollu definitivně ukončili svojí pouť a před následnou party, tak zahrajou svojí labutí píseň. Takže pokud toužíš ještě někdy Baro vidět na živo, tohle je tvá poslední šance! A aby toho nebylo málo tak na jejich počest odhodí šáteček vdál jejich věrní blízcí z baru i pódia Madhouse Express, kteří tak rozptýlí svoje fanoušky při čekání na vydání prvního alba.  

O afterparty se ve zvuku dekád 60’s/70‘s postará pražská dvojice Candy flip DJ’s a dál se zjeví plzeňskej DJ Tony Magor Vrtačka alias s výběrem toho nejlepšího ze svojí kolekce vinylových koleček.  King is dead. Long live the king!