EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Brass Avenue a Celest & Charles

Datum

Sobota 25.3.2023, 20:00

Cena

250 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Koupit vstupenky online

Brass Avenue se chystá v Praze představit svou novou show pro rok 2023. Kluci zároveň spojili síly s velkou nadějí tuzemské scény Celest & Charles, aby spolu předvedli opravdu divoký večer.

Brass Avenue
„Dechový showband, který se svými covery světových hitů roztančí každého!“
Kapela Brass Avenue vznikla na počátku roku 2017 z party nadšených členů orchestru Feverband. Bylo jasné, že originalita je klíč. Žádné formální sezení na podiu za stojánky, ale pořádná choreografická show, která nemá na české scéně obdoby. Žádný zpěv, piano nebo elektrická kytara, ale dechové nástroje. Žádný Bach či Beethoven, ale originální aranžmá nejznámějších světových hitů.

Koncerty Brass Avenue nejsou jen o hudbě, stejný důraz kluci kladou na velkou pódiovou show a komunikaci s publikem. Brass Avenue dovede zaujmout jakékoli publikum a spolehlivě rozhýbe všechny generace.

Celest & Charles

Autorská tvorba kapely Celest & Charles se žánrově prolíná mezi funky, R&B a diskem. Tato desetičlenná parta přináší na tuzemská pódia naději, že české hudební texty mohou stále dávat smysl a hudba nemusí znít jako počítačová simulace. V roce 2021 vydali C&Ch své debutové album Singularita hitparád a zanedlouho se pustili do natáčení druhé desky, která vyjde na jaře 2023.

Vstupenky online