EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Brainrage Over Europe 2022: Brainstorm (DE), Rage (DE) + special guest: Tri State Corner (GR)

Datum

Neděle 23.10.2022, 18:30

Cena

750 Kč

předprodej na mastersofrock.cz a v síti Ticketportal

Výjimečná doba si žádá mimořádná opatření! Německé power metalové kapely RAGE a BRAINSTORM s tím samozřejmě souhlasí, zvláště poté, co byla jejich vlastní turné pro rok 2021 zrušena kvůli celosvětové pandemii. Obě kapely jsou už po desetiletí legendami samy o sobě, a to nejen na německé metalové scéně, celosvětově! Navzdory všem šílenostem okolo se oběma kapelám podařilo v roce 2021 vydat dvě ze svých nejúspěšnějších a pravděpodobně nejlepších nahrávek. S „Resurrection Day“ dosáhli RAGE svých nejvyšších pozic v žebříčcích prodejnosti v historii kapely a stejně tak BRAINSTORM slaví úspěchy se svoji novinkou „Wall Of Skulls“.

Obě kapely se znají a navzájem obdivují léta, a tak se po zrušení svých turné rozhodly spojit síly a příští rok se vydat na double-headline tour, nazvané BRAINRAGE OVER EUROPE 2022. Tento zabijácký metalový balíček ještě vyšperkuje speciální host turné, kapela TRI STATE CORNER, která vám představí svoji novou desku „Stereotype“.

V ČR se toto turné zastaví hned 2x:
21.10.2022 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café
23.10.2022 v PRAZE, Rock Café

Fanoušci power-metalu se tak mohou těšit na něco opravdu velkého a speciálního! RAGE a BRAINSTORM spolu s vámi oslaví úspěchy svých aktuálních desek! U toho byste neměli chybět!