EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Batáty, Malone, Babyland

Datum

Čtvrtek 19.10.2023, 20:00

Cena

150 Kč

vstupenky pouze na místě

Groovákova noc v Rock Café!

Babyland
Od léta 2021 nás těší studenti alternativní rockové/popové hudby! Babyland je barvitá a energická skupina s bipolárním zvukem. Zastupuje je charismatický Bejby na hlavním vokálu, Michael na kytaru, Vápno na basu a Pilotos Jáchymos za bicími. Připravte se na přehrocenou hudební paletu!

Batáty
Batáty jsou funk-rocková kapela z Českých Budějovic. Bláznivého zpěváka a rytmickou sekci doplňují trubač, pouzoňák a saxofág. Na vystoupení téhle divoké smečky čekej neutichájící groovy, nepochopené vtipy, nahého Lukáše Holého. Odnesete si srdce plné lásky i zloby a možná i recept na jednoduchý bramborový koláč.

Malone
Čágo belo! Miloš, Honza, Kuba, Matěj a Mára se potkali v Hradci Králové před téměř třemi desetiletími, v dobách, kdy se zdálo, že „Malone“ je skvělý název pro kapelu. Vraťme se zpět do zlatých devadesátých let! Malone nám přinesou kus historie a nezapomenutelný zvuk.

Celý večer bude jedním slovem – naprostopopiči. Připravte se na nádherný mix žánrů, neuvěřitelnou energii a nečekané překvapení. Tohle je noc, na kterou se nezapomíná! Přijďte s přáteli, tančete a užijte si jedinečný hudební zážitek! Sdílejte tuto událost s ostatními a nechte nás vědět, že přijdete!