EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Balkan Bashavel

Datum

Pátek 11.1.2019, 21:00

Cena

180,- v předprodeji / 230,- v místě

předprodej v síti GoOut.net

Začátek nového roku znamená i začátek zimní Balkan Bashavel tour! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličehos dalšího z world music.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Ja-ponsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

La Fanfare Couche-Tard (FR, live)
Pět multi-instrumuntalistů pocházejících z Francie, kteří se nechávají ovlivňovat mnohými hu-debními směry starého kontinentu i zemí vzdálených či dokonce imaginárních, etnickými rytmy od Bretaně až po Turecko. V roce 2019 oslaví kapela své desáte výročí velkým turné, novým albem a novou show.

Dr. Balkan (CZ)
Člen slovácké audiovizuální grupy Bassta Fidli Crew, kterého láska k folklornímu ornamentu a tradiční muzice dovedla ke zkoumání fúzí folklórů Evropy se elektronickými zvuky. Styly jako folkstep a baltik bass doplňuje v setech o tradiční cimbálové a balkánské songy. Čekejte neče-kané a slyšte neslýchané!