EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Alča a Mája: křest knihy PNT (neobjevený klenot mezi dálkovými traily)

Datum

Pondělí 4.11.2024, 19:00

Cena

250 Kč

předprodej v síti Fox Ticket

KŘEST NAŠÍ NOVÉ KNIHY O PNT!

V pondělí 4. listopadu pokřtíme naši novou knihu o PNT, neobjeveném klenotu mezi dálkovými traily. Prošlo ho zatím jen asi 300 lidí na světě, a tak se s Vámi chceme podělit nejen o tu krásu a výzvy, které PNT nabízí, ale i o cenné informace pro každého, kdo by takový trail chtěl projít. Těšit se můžete na krásné fotografie, videa a zajímavého hudebního hosta i další překvapení.

Na tomhle trailu budeš špinavej, vyčerpanej, bolavej, ztracenej… ale šťastnej! Protože to není procházka, je to pořádná výzva! Pacifická severozápadní stezka (PNT) je 2 000 kilometrů dlouhý nedokončený trail a hikeři se tu stávají pomyslnou kapkou deště, která míří z nejvyšších hor NP Glacier až do dalekého Pacifického oceánu.

Přijďte s námi přivítat na svět knihu o tom neobyčejném dobrodružství na odlehlém severozápadě. Nechybí tu setkání s medvědy, pumou, ale i indiány. Kromě krásy hor a pobřeží oceánu nás čekají i požáry a neprochozené úseky bez cest.

A hlavně radost z toho, že už sedm let tohle přátelství dvou horských duší drží a pořád je to táhne dál. Děkujeme, že jste s námi a těšíme se!