EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Zabijáci autenticity – aneb tělo jako komunikační nástroj i zbraň

Datum

Úterý 25.6.2024, 18:30

Cena

230 Kč + poplatky v předprodeji / 260 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Večer s Kateřinou Janečkovou nabitý praktickými ukázkami, svěží teorií vycházející z letité herecké a lektorské praxe, okořeněný profesionálními radami a zajímavými (hereckými) triky.

Co můžete udělat proto, abyste vystupovali přirozeně a posílili tak důvěryhodnost svého projevu v pracovním i osobním životě? Co je zaručeným zabijákem autenticity? Víte, jak působit uvolněně za každé situace? Přijďte si pro inspiraci, jak se ve stresových situacích naučit ovládat rušivé elementy svých vnitřních pocitů ve vnějším projevu. Ať už se věnujete herectví, pracujete na vedoucích pozicích nebo vás zajímá osobní rozvoj, vždy je nutné si uvědomit, že vnímáním řeči těla realizujeme až 90% naší každodenní komunikace.

Kateřina Janečková vyrostla v hereckém prostředí a od svých 11 let se tomuto oboru věnuje aktivně. Má za sebou desítky rolí v oblasti divadla, TV i filmu (např. Ošklivka Katka, Ulice, Národní Třída, kde získala i nominaci na Českého Lva atd.) Vzdělání získala na činoherní konzervatoři a Vysokoškolské na Hamu v oboru Nonverbální divadlo (pantomima, klaunerie, fyzické divadlo a autorská tvorba). Od roku 2016 působí jako lektorka a herecký kouč. Je spoluzakladatelka Hereckých workshopů Kalegro, které nabízí workshopy pro herce, firmy, školy i zájemce o osobní rozvoj. A spoluzakladatelka veřejné platformy „Herecká Databáze Kalegro„.