EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Simon Opp + guest: Tom Sean + support: Blue Lacy

Datum

Středa 28.2.2024, 19:30

Cena

160 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Simon Opp pokřtí 28. února v Rock Café svůj singl Twisted Blonde, hostem večera bude Tom Sean a jako support vystoupí kapela Blue Lacy.

Simon Opp je mladý zpěvák, kterého média přejmenovala na „českého Jamese Deana“ a tímto stylem se nese i převážná část jeho tvorby. Žánrově inklinuje k brit-popu, v jeho repertoáru se ale najde i rockabilly anebo country-pop songy. Celé jeho koncertní vystoupení se nese v retro nádechu.

Tom Sean, rodným jménem Tomas Sean Pšenička, je český zpěvák, skladatel, herec, influencer a hudební producent. Tom se poprvé do povědomí široké veřejnosti zapsal svými ranými hity Heart Hotel a Reach the Stars.

Narodil se v irském Dublinu, odkud se s rodinou odstěhoval do Česka. Díky tomu, že strávil nemalou část života v Irsku, umí od malička skvěle anglicky, což je výhodou při psaní jeho písní, které Tom skládá nejen v češtině, ale právě i angličtině.

Blue Lacy je mladá kapela hrající rock se špetkami žánrů jako soul či funky groove. Dává důraz na svoji melodickou linku, jenž svými silnými hlasy vyplňuje Vojtěch Jiroušek a Aneta Kalertová. Na kytaru je doprovází František Pavlovský, na basovou kytaru Kačka Benešová a na bicí William Seifert.