EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

10. GCL Night: Hextape, Paradox Unit, Kafíhrna, BoBr, Jajáda , Never Go Out, Pivoby

Datum

Sobota 6.1.2024, 17:30

Cena

1. vlna 150 Kč / 2. vlna 170 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě

předprodej na Gymnáziu Českolipská

Vítejte na GCL night, kde se to blýská desátým ročníkem naší nezapomenutelné hudební extáze! Připravte se na jubilejní ročník plný energie, talentu a neomezené pohody, kterou nám naše kapely přinesou.

Jajáda
Otevřete si srdce pro jedinečnou kombinaci disco a rocku, když kapela Jajáda zahraje s neodolatelným flow a nakažlivým vystoupením. Těšte se na hudbu, která vám zajisté rozproudí krev a vytvoří nezapomenutelné chvíle na tanečním parketu.

BoBr
Zajímavostí tohoto ročníku je účast našeho fyzikálního guru na kytaru v kapele Bobr. S jejich reggae rytmů a hitu „Jede vlak“ připravte se na pohodovou atmosféru a zábavné vlny, které vás dostanou do správného festivalového ducha.

Paradox Unit
Ze vzdáleného Brandýsa nad Labem přiváží kapela Paradox Unit neodolatelnou směsici funku a jazzu. Jejich hudba je jak barevná paleta, která vás vtáhne do světa, kde se rytmus a melodie prolínají do harmonie nezapomenutelného zážitku.

Další účinkující kapely, jako jsou Never Go Out, Hextape, Pivoby a KAFÍHRNA, přidají do mixu svůj jedinečný hudební střih, takže se máte na co těšit!

Nechte se unést hudbou a oslavte s námi desátý ročník tohoto úžasného festivalu. Připravte se na vzrušující hudební cestu plnou radosti a přátelství. Uvidíme se na festivalu!
#GymnaziumFestival10th