EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura on air: Poetika

Datum

Neděle 10.5.2020, 19:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Virtuální vstupenky, kterými podpoříte klub i umělce, jsou z zakoupení ZDE!

Už je tomu pár týdnů, co drží koronavirus kluby zavřené a po nějakou dobu to tak bohužel ještě zůstane. A právě proto vznikl projekt Kultura on air, který si klade za cíl přinést do vašich domácností alespoň trochu té koncertní atmosféry a třeba vás i roztancovat. Stojíme za ním Rock Café společně s NetwIN Production a AVC – Audiovizuální centrum studentů ČVUT. Chceme podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Jako další se v rámci našich streamů představí Poetika! Tato popová kapela z Vysočiny se na české scéně pohybuje teprve několik let, jejich hvězda ale stoupá strmě vzhůru! Kromě klasických koncertů pravidelně hledají také speciální výzvy – v loňském roce třeba zahráli na střeše OD Kotva. Nyní se představí v sále v Rock Café, kde před nimi bude stát jen několik techniků a kamer, a jejich úkolem bude roztancovat každou domácnost!

Kapelu i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky v síti GoOut:
https://goout.net/cs/listky/kultura-on-air-poetika/mkng/

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Fajn Radio, iReport, Extra.cz, G.cz, Forum 24, MusicZone, ze záznamu také v Televizi Seznam. Vysílání samozřejmě nebude chybět ani na FB stránce kapely a jejich Youtube kanálu:
https://www.youtube.com/poetikamusic

Další program live streamů:
6.5. Na slovo s Jaroslavem Kmentou a J.N.Novákem
27.5. Vanessa

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
https://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/