EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

Rock Café děkuje zdravotníkům!

20.3.2017

Když se blíží koncert, festival nebo jakýkoliv deadline, jsme zvyklí v kulturním světě tvrdě a intenzivně pracovat, aby vše proběhlo tak, jak jsme si naplánovali. Odměnou nám pak jsou plné sály a nadšení diváci, což nám vloženou energii opět vrací. Ve zcela jiné situaci je ale poslední téměř dva roky zdravotnictví, které je v první linii boje s covidovou pandemií. O to víc nás mrzí, že se v poslední době množí útoky vůči zdravotníkům, kteří jsou často na pokraji vyčerpání. My si ale jejich práce vážíme, a proto jsme se rozhodli je pozvat na kulturu a na pivo!

O tom, že svět není černobílý, není sporu a jsme si vědomi toho, že téma očkování naši společnost rozděluje. Jestli ale pro kulturu i jiná odvětví vidíme světlo na konci tunelu, je to právě v dostatečném proočkování společnosti. A proto naše nabídka platí také pro ty, kteří v období od 1. 11. 2021 do 31. 1. 2022 dostali nebo dostanou první dávku vakcíny.

Ať už jste zdravotník, nebo čerstvě očkovaný, napište nám na [email protected] a po domluvě od nás dostanete vstupenku na vybraný koncert nebo divadlo a k tomu ještě 3 piva na uhašení žízně. Pro začátek jsme se rozhodli uvolnit 300 vstupenek a 900 piv, přihlásit se o ně můžete až do konce června 2022.

Je to to nejmenší, co můžeme jako podnik v srdci Prahy udělat. Pevně věříme, že se příští rok nejen kulturní kola naplno roztočí a budeme se v Rock Café potkávat opět častěji!