EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

LSD And The Search For God (US), Dope Calypso, Alex Kelman

Datum

Neděle 25.9.2016, 20:00

Cena

250,- + poplatky v předprodeji / 300,- v místě

Předprodej: GoOut.cz

LSD and the Search for God (USA)
hoegaze, dreampop 
Vezměte si dávku LSD and the Search for God! Velmi očekávaný debut space-rockerů ze San Francisca je konečně tady! Hudba této kapely, která je založena na kytarách a diethylaminové estetice, příjemně připomíná ranou tvorbu Creation Records. Pusťte si ji a nalaďte se na psychedelický výlet, ve kterém vás krom kytar pohladí i zasněný hravý zpěv.
Své lucidní vystoupení zdokonalovali na turné po USA a Kanadě, koncerty odehráli na festivalech jako je Austin Psych Fest Levitation (2013), spolu s A Place To Bury Strangers na Bathysphere (2013) a s Dandy Warhols na Desert Start Festivale (2014). Takže pokud se chcete cítit jako na drogách bez drog, tahle kapela vám to umožní.

Dope Calypso (Maďarsko)
garage, kraut
Kdyby Pixies hráli garážový punk, zněli by Dope Calypso. Všimnout si toho můžete už na jejich první desce Farewell To The Fairy, Goodbye To The Ghost, kterou vydali v roce 2014. A přestože se jejich první LP umístilo ve většině maďarských hudebních žebříčcích, hned osm měsíců po jeho vydání přišlo druhé LP Banza! Banzai! Banzai!, kde se jejich láska k různým žánrům rozrostla.

ALEX KELMAN (Siberia)
electroclash, indietronic
Alex Kelman si pohrává se známými motivy světových hitů a přetváří je do různých žánrů, např.: synth-popu, electro-punku a indietronicy. Připomíná tvorbu kapel Chemical Brothers, Death in Vegas, B-52’s nebo také předchozího projektu Alexe Kelmana Punk TV. Kapela představí album v klubech i na festivalech během dlouhého evropského turné přibližně v patnácti státech.