EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Kultura on air: Na slovo s Ladislavem Heryánem

Datum

Úterý 28.4.2020, 18:00

Cena

50,- / 100,- / 150,- / 200,- / 250,-

virtuální předprodej v síti GoOut

VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ NÍŽ!

Kousek undergroundového optimismu!
K vám domů, do obýváku, do karantény, do práce, či kamkoliv, kde se právě nacházíte a nemůžete být s námi v Rock Café, vám přinášíme debatu s Ladislav Heryán – s jednou z nejznámějších a nejvýraznějších osobností z církevního prostředí. Pan Heryán je kněz římskokatolické církve, salesián a autor několika knih, který působí jak v Praze, tak na univerzitách a dokonce i na vybraných věznicích v ČR.

Jeho jméno je bezpochyby spjato s českou undergroundovou scénou. Motivoval stovky lidí po celé zemi a ne nadarmo se mu přezdívá “pastor undergroundu”. Ladislav Heryán byl spojen se jmény jako Filip Topol z Psích Vojáků, s I.M.Jirousem přezdívaným magor nebo i Václavem Havlem. Při jeho mších můžete slyšet písně U2 a hlasitý smích plný optimismu.
Dnes, tato – jak o sobě říká – plešatá mánička, mívá hojně navštěvované nejen festivalové bohoslužby, ale přednášky, autorská čtení, diskuze a besedy. Inspirativní debata na téma církev, hudební scéna, ale i současná krize a pohled samotného Ladislava Heryána.

Debatu pan Ladislav Heryán doplní hudební vsuvkou, svou autorskou tvorbou.
Moderuje Vladan Vaněk.

Virtuální debatu můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky zde: https://goout.net/cs/kultura-online/kultura-on-air-na-slovo-s-ladislavem-heryanem/atwpf/+hcbkq/

Další program:
04.05. – Best of CZ Slam
06.05. – Na slovo s Jaroslavem Kmentou a J.N. Novákem
27.05. – Vanessa